Сьогодні, силами “Комбінату благоустрою” проводилося обпилювання дерев по вулиці Погранична. Рослини знаходилися в аварійному стані та загрожували життю і здоров’ю мешканців будинків, розташованих поблизу. Небезпеку швидко було усунуто, тепер жителям вулиці нічого не загрожує. Подібні роботи комунальники здійснюють майже щоденно, щоб зробити життя лебединців комфортнішим.
Комунальники обпиляли аварійні дерева
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/07/4778.jpg)