Для полегшення пресування містом транспортних засобів міський “Комбінат благоустрою” здійснив ряд заходів з обпилювання дерев, гілки яких виступали на проїжджу частину та ускладнювали пересування автівок чи знаходились в аварійному стані. Зокрема, було обпиляно частину дерев на перехрестях вулиць Будильська і Покрівська, Будильська і Кутузова та вулиць Тараса Шевченка і Вокзальна.
Обпиляно дерева, що перешкоджали руху транспорту
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/06/564_2.jpg)