Як відомо, з 11 травня скасовано заборону на відвідування парків і скверів, а тому відтепер лебединці і гості міста нарешті мають чудову нагоду насолодитися природою у наших зонах відпочинку. А про те, щоби громадяни почувалися комфортно, знаходячись у чистих і охайних парках і сквериках міста, дбають працівники комунального підприємства «Комбінат благоустрою», які займаються благоустроєм наших відпочинкових зон.
Благоустрій паркових зон (відео)
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/05/S33600020-700.jpg)