До уваги осіб з інвалідністю!

Міністерство соціальної політики разом з Громадською організацією «ГІрометеус» та Асоціацією «Інформаційні технології України» (далі – Асоціація) підписали Меморандум про співпрацю та презентують соціальний проект «Ти можеш усе! Можливості безмежні» (далі – Проект).

Меморандум підписано з метою об’єднання зусиль, спрямованих на реалізацію Програми діяльності Кабінету Міністрів України в рамках цілей Міністерства соціальної політики у сфері підвищення якості навчання людей з інвалідністю і сприяння у подальшому їх працевлаштуванні в ІТ-компанії.

Проект складається з повного циклу надання можливості усім бажаючим особам з інвалідністю навчатись безоплатно на онлайн курсах та по закінченню навчання прийняти участь у конкурсах на вакантні посади в провідних ІТ- компаніях України.

Проект триватиме наступні півроку у кілька етапів. Реєстрація охочих взяти участь у проекті розпочалася з 5 лютого 2020 року. Під час реєстрації учасники мають обрати два обов’язкові курси і, за власним бажанням, декілька додаткових курсів.

Навчання розпочнеться з 5 березня 2020 року. Навчальний процес триватиме 14 тижнів, ще тиждень – на складання тестів і отримання сертифікатів, а далі – конкурси на вакантні посади.

ІНСТРУКЦІЯ

Соціальний проект

Навчання IT спеціальностям та працевлаштування людей з інвалідністю
“Ти можеш усе” Можливості безмежні!”

В Україні проживає 2,7 млн. людей з інвалідністю, з яких менш ніж 20% є працевлаштованими. При цьому 1,4 млн. осіб мають 3 групу інвалідності, яка дозволяє їм працювати, а в разі пристосування робочих місць для потреб людини з інвалідністю частина осіб з 2-ю та 1-ю групою можуть працювати на робочому місці або віддалено.

Метою соціального проекту повного циклу «Ти можеш усе! Можливості безмежні!» є надання усім бажаючим людям з інвалідністю шансу навчатись безоплатно на онлайн-курсах та взяти участь у конкурсі на вакантні посади в провідних IT-компаніях України.

05 лютого 2020 проект стартував. У проекті можуть прийняти участь усі люди з інвалідністю. Кроки успішної реалізації:

 1. Ознайомитись з проектом за посиланням https://education.msp.gov.ua/
 2. Пройти за посиланням https://promethcus.org.ua/you-can-everything/ та зареєструватись.

ДЛЯ РЕЄСТРАЦІЇ НА КУРСИ НЕОБХІДНО:

 • Натисніть на назву необхідного курсу (помаранчевого кольору) з переліку на сторінці https://promethcus.org.ua/you-can-everything/.
 • На сторінці детального опису курсу, що відкриється, натисніть у верхній частині на кнопку ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ НА КУРС
 • ВАЖЛИВО: обов’язково зареєструватись на два основні, а потім, обрати додаткові декілька курсів (це за бажанням, якщо у Вас вистачає часу для навчання).
 • Навчання розпочнеться 05 березня 2020 року.
 • З 05 березня 2020 у ваших аккаунтах на онлайн пратформі Прометеус https://promethcus.org.ua/you-can-everything/ з’явиться посилання (ми виділимо це посилання яскравим кольором) – РОЗПОЧАТИ НАВЧАННЯ. Як тільки ви перейшли за посиланням – можете відразу приступати до освоєння матеріалу.
 • Термін навчання буде зазначений у вас в курсах. Довжина курсів до 14 тижнів.
 • Під час навчання обов’язково користуватись розділом ОБГОВОРЕННЯ. У цьому розділі ви ставите питання менторам, викладачам, які залучені до підтримки вас під час навчального процесу. Не соромтесь, пишіть свої питання, коментарі, пропозиції. Ваша залученість до навчального процесу – це запорука вашого успіху. Ми намагатимемось відповідати на всі ваші запитання. Наша мета – пояснити вам матеріал, надати всі можливості для успішного вирішення завдань та отримання знань для подальшого вашого зростання та процвітання.
 • Під час навчання ви можете ставити питання в розділі ОБГОВОРЕННЯ, що стосується навчального процесу. Також, ви можете ставити свої запитання нам на адресу edu@msp.gov.ua, що стосується адміністративних питань. Технічні питання надсилайте на адресу support@prometheus.orq.ua
 • Коли обрані курси пройдені і ви успішно пройшли тестування – ви отримаєте сертифікат.
 • Починаючи з 08 червня 2020 будуть оголошені конкурси на вакантні посади в ITкомпаніях України. При наявності отриманих сертифікатів та довідки про інвалідність ви можете подати свою кандидатуру на участь.
 • Конкурси будуть оголошені додатково. Інструкції та рекомендації буде надано у травні 2020 року.

Контактна інформація

Л е н д і н г проекту https://edуcation.msp.qov.ua/

Навчальна платформа Прометеус https://promethcus.org.ua/you-can-everything/  Адміністративні питання edu@msp.gov.ua Технічні питання support@prometheus.org.ua Партнери проектуhttps://itukraine.org.ua/

https://prometheus.org.ua/

https://www.beqatodaу.соm/

http://www.aik.ua/

https://dan-it.com.ua/uk/