Насвяткувалися!!

А чи, скоріш, досвяткувалися – перше, що спадає на думку, коли бачиш, як безжально хтось поцупив ялинкові прикраси з новорічної красуні у мікрорайоні «Черемушки» і бездумно тут же на місці їх і потрощив. От навіщо?? Додому забрати – це одне, але ж ні, бо ж бачимо залишки від скляних кульок прямо по-під ялинкою. Крім цього, розтрощені розетки, де було увімкнено гірлянду. Ні собі, ні людям – єдине, чим керувалися такі особи. Особи, то м’яко кажучи.

Ось якою була ця ялинка під час урочистого відкриття

А тепер

   

Так само бездумно зламані парканчики на Соборній площі, якими було загорожено від проїзду транспорту територію, де знаходиться головна новорічна красуня. І це з тим, що площа ще від серпня місяця не проїзна і, зрозуміло, що порушення правил дорожнього руху – на совісті самих горе-водіїв і поліції. Але ж нащо трощити паркан??

Шановні лебединці і гості нашого міста, усім нам варто усвідомити одну дуже просту річ – ми житимемо добре і комфортно тільки тоді, коли кожен робитиме якусь добру справу, кожен докладе зусиль задля покращення добробуту, якості життя. І тільки, якщо ми направимо життєву енергію на створення, а не на руйнування, тільки у цьому випадку на нас чекатимуть позитивні зрушення.

А також закликаємо усіх свідомих мешканців: якщо Ви стали свідком подібних дій, повідомляйте про це правоохоронні органи, фіксуйте на фото чи відео та надсилайте нам на нашу сторінку у фейсбук Лебединська міська рада, щоби місто знало своїх героїв.