Підведено підсумки виконання основних напрямів і завдань цивільного захисту за 2018 рік

12 лютого 2019 року відповідно до розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації від 19.12.2017 № 763-ОД «Про основні напрямки підготовки і завдання цивільного захисту області на 2018 рік» у приміщенні Сумської обласної державної адміністрації  під головуванням заступника голови Сумської обласної державної  адміністрації Івана Боршоша була проведена нарада з підведення підсумків виконання основних напрямків і завдань цивільного захисту за 2018 рік та постановка завдань на 2019 рік.

Заслуховувалась інформація щодо стану реалізації заходів державної політики у сфері цивільного захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру у 2018 році. Крім того, розглядалися питання щодо стану техногенної та пожежної безпеки на території Сумської області, підготовки керівного складу і фахівців цивільного захисту, вжиття заходів щодо реконструкції місцевих автоматизованих систем оповіщення про загрозу або виникнення надзвичайних ситуацій, про поповнення місцевих матеріальних резервів, готовність захисних споруд цивільного захисту до використання за призначенням тощо. Поставлені завдання на виконання заходів цивільного захисту області у 2019 році.

Від Лебединської міської ради в нараді взяли участь заступник міського голови Олександр Білокобильський та начальник відділу мобілізаційної, оборонної роботи та з питань надзвичайних ситуацій виконавчого комітету Лебединської міської ради Юрій Кіптенко.

Відділ мобілізаційної, оборонної роботи та з питань надзвичайних ситуацій.