Мета свята – підтримання престижу штурманської служби авіації Збройних сил України, сприяння продовженню авіаційних традицій та покращенню військово-патріотичного виховання військовослужбовців і молоді.
День штурманської служби авіації ЗС України
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2018/02/imgonline-com-ua-Resize-FW5qZRGQWHD6ZJfI.jpg)
Мета свята – підтримання престижу штурманської служби авіації Збройних сил України, сприяння продовженню авіаційних традицій та покращенню військово-патріотичного виховання військовослужбовців і молоді.