Доводимо до відома місцевих рад підприємців та суб’єктів господарювання, що на базі державної установи «Сумський обласний контактний центр» (пл. Незалежності, 2, м. Суми) створено «гарячу лінію» для підприємців з питань виявлення фактів порушення правоохоронними органами прав та законних інтересів суб’єктів господарювання за безкоштовними номерами телефонів для міста Суми: (0542)66-33-77, підприємців Сумської області: 0-800-301-501. Також суб’єкти господарювання можуть безпосередньо звертатись за електронною адресою: kol_centr@ukr.net.
Робота «Гарячої лінії» для захисту прав суб’єктів господарювання!
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2017/02/-лінія-фото-e1485950444558.jpg)