Прийом громадян з особистих питань у стінах лікарні

24 липня міський голова Олександр Бакликов провів прийом громадян з особистих питань у стінах  КУ Лебединська центральна районна лікарня ім. лікаря К.О.Зільберника. Представники трудового колективу лікарні, мешканці міста прийшли на зустріч із міським головою аби озвучити питання, які їх турбують.

Під час прийому піднімалися питання благоустрою території міста, зокрема, зрізки аварійних дерев, ремонту доріг, грейдерування та підсипки доріг із грунтовим покриттям, безпритульних тварин на території міста, земельні питання. Працівниками лікарні було озвучено побажання допомогти із облаштуванням заїзду до хірургічного відділення та пологового будинку та зрізкою аварійно небезпечних дерев на території лікарні, на що міським головою було надано позитивну відповідь.

У ході конструктивного діалогу з мешканцями міста міський голова вислухав кожного, хто звернувся із проханням чи запитанням, надав детальні пояснення та поставив відповідні завдання структурним підрозділам міської ради для вирішення озвучених питань.

Відділ з питань внутрішньої політики.