17 травня у зв’язку із поривом на міському водогоні за адресою вул. Тараса Шевченка, 32 А, перекрито водопостачання у будинках 19 та 21 на вул. Тараса Шевченка, а також на пл. Волі. Аварійна бригада КП «Водоканал» зранку 18 травня розпочне ремонтні роботи, які планується закінчити у найкоротші терміни. КП “Водоканал” просить вибачення у споживачів і сподівається на порозуміння.
Аварійна Водоканалу повідомляє
![](https://lebedynrada.gov.ua/wp-content/uploads/2017/05/davleniya-vody-e1495523015914.jpg)