Депутати

ДЕПУТАТИ
Лебединської міської ради VІIІ-го скликання


п/п
ФОТО ПІБ/
КОНТАКТНИЙ ТЕЛЕФОН
ПОЛІТИЧНА СИЛА / КОМІСІЯ  
1.

БАТОГ В’ЯЧЕСЛАВ ПЕТРОВИЧ

0661910640

“ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
Член постійної депутатської комісії з питань планування, бюджету, фінансів, ринкових реформ і управління комунальною власністю
 
2.

БЕЗКРОВНИЙ ВІТАЛІЙ МИКОЛАЙОВИЧ

0503074145

«Європейська Солідарність»

Член постійної депутатської комісії з питань промисловості, транспорту, зв’язку, торгівлі та побутового обслуговування населення, охорони навколишнього природного середовища

 
3. БУДНИК
ІГОР МИКОЛАЙОВИЧ
0994091940
ВО “Батьківщина”
Голова постійної депутатської комісії з питань промисловості, транспорту, зв’язку, торгівлі та побутового обслуговування населення, охорони навколишнього
природного середовища
 
4. ВЕЛИЧКО ЮРІЙ ОЛЕКСІЙОВИЧ 0502388902

“ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”

Член постійної депутатської комісії з питань охорони здоров’я, молоді, освіти, культури, соціального захисту населення, ЗМІ

 
5. ВЕРДИБОЖЕНКО
ЮРІЙ МИКОЛАЙОВИЧ
0500414090

“СЛУГА НАРОДУ”

Член постійної депутатської комісії з питань житлово-комунального господарства, будівництва, архітектури, регулювання земельних відносин

 
6.

ВОЛОШИНА НАТАЛІЯ ВІТАЛІЇВНА

0663620189

“СЛУГА НАРОДУ”

Член постійної депутатської комісії з питань охорони здоров’я, молоді, освіти, культури, соціального захисту населення, ЗМІ

 
7.

ГОРОШКО СВІТЛАНА ОЛЕКСАНДРІВНА 0503071878


“СЛУГА НАРОДУ”

Член постійної депутатської комісії з питань планування, бюджету, фінансів, ринкових реформ і управління комунальною власністю

 
8. ГРОМЕКА МАРИНА МИКОЛАЇВНА 0660486127

“Радикальна партія Олега Ляшка”

Член постійної депутатської комісії з питань планування, бюджету, фінансів, ринкових реформ і управління комунальною власністю

 
9. ЗАБУГА КОСТЯНТИН АНАТОЛІЙОВИЧ 0509088570


“Радикальна партія Олега Ляшка”

Член постійної депутатської комісії з питань планування, бюджету, фінансів, ринкових реформ і управління комунальною власністю

 
10. ЗЕЛЕНСЬКИЙ МИКОЛА ОЛЕКСІЙОВИЧ 0503070095


ВО “Батьківщина”

Член постійної депутатської комісії з питань житлово-комунального господарства, будівництва, архітектури, регулювання земельних відносин

 
11. ІНДИК МИКОЛА ОЛЕКСАНДРОВИЧ 0506439289


«Європейська Солідарність»

Голова постійної депутатської комісії з питань житлово-комунального господарства, будівництва, архітектури, регулювання земельних відносин

 
12.

КАЛИТА ВАСИЛЬ ГРИГОРОВИЧ 050

0505722120

ВО “Батьківщина”

Член постійної мандатної комісії з питань регламенту, депутатської етики, діяльності ради і самоврядування та правопорядку

 
13. КАРПЕНКО
Оксана Валеріївна
0502313023

ВО “Батьківщина”

Голова постійної депутатської комісії з питань планування, бюджету, фінансів, ринкових реформ і управління комунальною власністю

 
14. КІРДІЩЕВ АНТОН ПЕТРОВИЧ 0665736657

«Європейська Солідарність»

Голова постійної депутатської комісії з питань охорони здоров’я, молоді, освіти, культури, соціального захисту населення, ЗМІ

 
15. КОВАЛЕНКО
Дмитро Анатолійович
0958827002


“ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”

СЕКРЕТАР РАДИ

 
16.

КОРЕНЄВ МИКОЛА ВОЛОДИМИРОВИЧ 0991653775

ВО “Батьківщина”

Член постійної депутатської комісії з питань охорони здоров’я, молоді, освіти, культури, соціального захисту населення

 
17.

КОТЕНКО РУСЛАН ВІКТОРОВИЧ

0509348156

“СЛУГА НАРОДУ”

Член постійної мандатної комісії з питань регламенту, депутатської етики, діяльності ради і самоврядування та правопорядку

 
18. ЛОГВИНЕНКО
НАТАЛІЯ МИКОЛАЇВНА
0669784118

«Сила і Честь»

Член постійної депутатської комісії з питань охорони здоров’я, молоді, освіти, культури, соціального захисту населення, ЗМІ

 
19.

МАРТИШКО
АНДРІЙ ВАСИЛЬОВИЧ
0951766830

“Європейська Солідарність”

Член постійної депутатської комісії з питань житлово-комунального господарства, будівництва, архітектури, регулювання земельних відносин

 
20.

МАРЧЕНКО ОЛЕКСАНДР МИКОЛАЙОВИЧ 0667513744 

ВО “Батьківщина”
Член постійної депутатської комісії з питань планування, бюджету, фінансів, ринкових реформ і управління комунальною власністю
 
21.

МЕТЕНКО ВАЛЕНТИН ВОЛОДМИРОВИЧ 0668274972

“СЛУГА НАРОДУ”

Член постійної мандатної комісії з питань регламенту, депутатської етики, діяльності ради і самоврядування та правопорядку

 
22. МИНЮК
ІВАН ОЛЕКСІЙОВИЧ
0509841153

«Сила і Честь»

Член постійної депутатської комісії з питань промисловості, транспорту, зв’язку, торгівлі та побутового обслуговування населення, охорони навколишнього природного середовища

 
23. НАСОНЕНКО ВІТАЛІЙ МИКОЛАЙОВИЧ 0980806547

“СЛУГА НАРОДУ”

Член постійної депутатської комісії з питань промисловості, транспорту, зв’язку, торгівлі та побутового обслуговування населення, охорони навколишнього природного середовища

 
24.

НЕЧАЙ ЛЮДМИЛА ВОЛОДИМИРІВНА

0997652587

“Радикальна партія Олега Ляшка”

Член постійної депутатської комісії з питань охорони здоров’я, молоді, освіти, культури, соціального захисту населення, ЗМІ

 
25.

ПАДАЛКА ЛЕОНІД АНАТОЛІЙОВИЧ

0989739936

«Сила і Честь»

Член постійної депутатської комісії з питань житлово-комунального господарства, будівництва, архітектури, регулювання земельних відносин

 
26.

ПРОКОПЧЕНКО
Наталія Анатоліївна
0507812565

“ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”

Голова постійної мандатної комісії з питань регламенту, депутатської етики, діяльності ради і самоврядування та правопорядку

 
27.

РЕЖИНКОВ ВАДИМ ВОЛОДИМИРОВИЧ 0992916570

“ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”

Член постійної депутатської комісії з питань житлово-комунального господарства, будівництва, архітектури, регулювання земельних відносин

 
28.

САВЕКО ОЛЕКСАНДР ГРИГОРОВИЧ 0953095077

“Європейська Солідарність”

Член постійної депутатської комісії з питань планування, бюджету, фінансів, ринкових реформ і управління комунальною власністю

 
29. САВЕКО
ЮРІЙ ГРИГОРОВИЧ
0509372842

“Радикальна партія Олега Ляшка”

Член постійної депутатської комісії з питань житлово-комунального господарства, будівництва, архітектури, регулювання земельних відносин

 
30. СКРИПАЛЬ ВАЛЕНТИНА ВОЛОДИМИРІВНА 0668465894

“СЛУГА НАРОДУ”

Член постійної мандатної комісії з питань регламенту, депутатської етики, діяльності ради і самоврядування та правопорядку

 
31. ТУЧА ОЛЕКСІЙ МИКОЛАЙОВИЧ 0662186758

“ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”

Член постійної мандатної комісії з питань регламенту, депутатської етики, діяльності ради і самоврядування та правопорядку

 
32.

ШЕПІЛЬ ВЛАДИСЛАВ МИХАЙЛОВИЧ 0509210145

“СЛУГА НАРОДУ”

Член постійної депутатської комісії з питань охорони здоров’я, молоді, освіти, культури, соціального захисту населення, ЗМІ

 
33.

ЯЦЕНКО НАТАЛІЯ ІВАНІВНА

0990335019

“СЛУГА НАРОДУ”

Член постійної депутатської комісії з питань промисловості, транспорту, зв’язку, торгівлі та побутового обслуговування населення, охорони навколишнього природного середовища

 
34.  

ЯЧМЕНЬОВ ІГОР В’ЯЧЕСЛАВОВИЧ 0999788727

“СЛУГА НАРОДУ”

Член постійної мандатної комісії з питань регламенту, депутатської етики, діяльності ради і самоврядування та правопорядку

 
Номер територіального округуОпис меж
територіального (одномандатного) виборчого округу
  П.І.Б. депутата та № телефону
№1вул.Карпова, вул.Кобижча: 2–65; вул.Лермонтова, вул.Лесі Українки, вул.Ляшка, вул.Перекоп, вул.Першогвардійська: 6–16; вул.Першотравнева, вул.Петропавлівська, вул.Пилипінська: 3–33, 35; вул.Покрівська, вул.Січова, вул.Труфанка, вул.Шевська, вул.Ярослава Мудрого, пл.Соборна, пров.Глушків, пров.Калініченків, пров.Капранів, пров.Клисів, пров.Миколаївський, тупик Олешнянський, тупик Орлів, вул.Боднівка, вул.Будильська, вул.Героїв Чорнобиля, вул.Дачна, вул.Калинова, вул.Красовського, вул.Кутузова, вул.Липнева, вул.Маяковського, вул.Миколаївська, вул.Селищанська, вул.Франка, вул.Чайковського, вул.Шевченківська, пров.Василя Симоненка, пров.Демидів, пров.Кравченка, пров.Нафтовиків, пров.Парфилова, пров.Погонців, пров.Фабричний, тупик Мордовців, вул.Вокзальна, вул.ж-д Вокзал, вул.Леоніда Батютенка, вул.Миру, вул.Погранична, вул.Разіна, вул.Тараса Шевченка: 25, 31, 36–188; пров.Заводський, вул.Гастелло: 1–46; вул.Гмирі, вул.Городня, вул.Гудимівська, вул.Залізнична, вул.ЗоїКосмодем’янської, вул.Камая, вул.Новопостроєна, вул.Озерна, вул.Петра Калнишевського, вул.Пилипінська: 34, 36–127; вул.Привокзальна, вул.Прорізна, вул.Пугачова, вул.Степна, вул.Суворова, вул.Ціолковського, вул.Чернецька, вул.Ярмарочна, пров.Білозерцева, пров.Лебединський, пров.Тракторний, пров.Хіміків, вул.Гастелло: 48–208/2; вул.Куличанська, вул.МиколиХвильового, вул.Молодіжна, вул.Хмельницького. с.Боровенька, с.Бурівка, с.Семенівка, с.Будилка-вул.Вишнева, вул.Гагаріна, вул.Горького, вул.Гримайла, вул.Гриценка, вул.Докучаєва, вул.Кооперативна, вул.Левадна, вул.Лісна, вул.Новосіловка, вул.Павлова, вул.Партизанська, вул.Платона Шупика 1–7; вул.Польова, вул.Садова: 1–6; вул.Софіївська, вул.Спортивна, вул.Тарана, вул.Центральна, вул.Шевченка, вул.Шкільна, вул.Ювілейна, с.Куличка, с.Софіївка, вул.Берегова, вул.Глушівська, вул.Заводська, вул.Залізнична, вул.Ковпака, вул.Космонавтів, вул.Лозова, вул.Лугова, вул.Миру, вул.Озерна, вул.Платона Шупика: 8–39; вул.Рибалка, вул.Садова: 7–21; с.Гарбарі, с.Дремлюги, с.Селище, с.Чернецьке, с.Калюжне, с.Вершина, с.Гудимівка, с.Забуги, с.Корчани, с.Ляшки, с.Радчуки, с.Топчії, с.Тригуби, с.Черемухівка, с.Московський Бобрик, с.Березів Яр, с.Влізьки, с.Пашкине.Ячменьов Ігор В’ячеславович – (099) 978-87-27 Вердибоженко Юрій Миколайович – (050) 041-40-90 Кірдіщев Антон Петрович – (066) 573-66-57 Калита Василь Григорович – (050) 572-21-20 Величко Юрій Олексійович – (050) 238-89-02 Буднік Ігор Миколайович – (099) 409-19-40 Забуга Костянтин Анатолійович – (050) 908-85-70 Яценко Наталія Іванівна – (099) 033-50-19 Савеко Олександр Григорович – (050) 937-28-42 Минюк Іван Олексійович – (050) 984-11-53
№2вул.Будівельна, вул.Ватутіна, вул.Гагаріна, вул.Героїв Майдану, вул.Кричевського, вул.Ломоносова, вул.Павла Чубинського, вул.Тараса Шевченка: 13–24, 28–30, 32–34; вул.Троїцька, пл.Волі, пров.Гараганів, вул.Артема Голуба, вул.Берегова, вул.Воїнів Інтернаціоналістів, вул.Горького, вул.Грабовського, вул.Довгалівка, вул.Зарічна, вул.Засумська, вул.Комунальна, вул.Макаренка, вул.Маршала Харченка, вул.Мічуріна, вул.Олександра Чапаєва, вул.Освіти, вул.Пушкіна, вул.Рєпіна, вул.Рибалка, вул.Тетяни Комісарової, пров.Козацький, пров.Котляревського, тупик Ворожків, тупик Горошків, тупик Сонячний, вул.Грушева, вул.Ковальська, вул.Козіївка, вул.Космонавтів, вул.Любарська, вул.Осіння, вул.Плеханова, вул.Сумська, пров.Космонавтів, пров.Студентський, вул.Богуна, вул.Дрьоміна, вул.Кошового Олега, вул.Матросова, вул.Морози, вул.Путьова, вул.Спортивна, вул.Центральна ферма, пров.Верстатників, пров.Квартальний, пров.Підварок, с.Олексенкове, вул.Володимира Трофименка, вул.Григорія Сковороди, вул.Кобижча: 66–348; вул.Ковпака, вул.Кочержівка, вул.Крилова, вул.Новопанасівська, вул.Рахманінова, вул.Русіянова: 57, 61, 63, 65–129; вул.Фурдилівська, вул.Чернишевського, вул.8 Березня, пров.Березневий, пров.Бровків, пров.Гарбарів, пров.Лісний, пров.Павлова, тупик Бєляєва, тупик Карабанів. с.Куданівка, с.Бишкінь, с.Овдянське, с.Ревки, с.Щетини, с.Великий Вистороп, с.Переліски, с.Супруни, с.Ворожба, с.Басівщина, с.Валки, с.Даценківка, с.Кердилівщина, с.Лифине, с.Лободівщина, с.Пісківка, с.Старонове, с.Ступки, с.Хилькове, с.Червоне, с.Патріотівка, с.Гарбузівка, с.Караван, с.Панченки, с.Савенки, с.Ситники, с.Стеблянки, с.Харченки, с.Яроші, с.Малий Вистороп, с-ще Залізничне, с.Рябушки, с.Вільшанка, с.Костів, с.Курилівка, с.Північне.Шепіль Владислав Михайлович – (050) 921-01-45 Безкровний Віталій Миколайович – (050) 307-41-45 Коренєв Микола Володимирович – (099) 165-37-75 Прокопченко Наталія Анатоліївна – (050) 781-25-65 Логвиненко Наталія Миколаївна – (066) 978-41-18 Карпенко Оксана Валеріївна – (050) 231-30-23 Туча Олексій Миколайович – (066) 218-67-58 Савеко Юрій Григорович – (050) 937-28-42 Мартишко Андрій Васильович – (095) 176-68-30 Падалка Леонід Анатолійович – (098) 973-99-36 Насоненко Віталій Миколайович – (098) 080-65-47
№3вул.Гоголя, вул.Добролюбова, вул.Івана Багряного, вул.Квітнева, вул.Куликівська, вул.Курганська, вул.Партизанська, вул.Першогвардійська: 23–154; вул.Підлісна, вул.Садова, вул.Спартака, вул.Труда, вул.Тургенєва, вул.Чехова, пров.Декабристів, пров.Зільберника, пров.Робітничий, вул.Волоха,вул.Зарудка, вул.Короленка, вул.Коцюбинського, вул.Лісова, вул.Михайла Фролова, вул.Панасівська, вул.Русіянова: 1–56, 58–60, 62, 64; вул.Соснова, вул.19 Серпня, пров.Герцена, пров.Денисенків, вул.Безимівка, вул.Бережківська, вул.Вишнева, вул.Воскресенська, вул.Грушевського, вул.Давида Бурлюка, вул.Дорошенка, вул.Корольова, вул.Мисливська, вул.Новокузнечна, вул.Олександра Олеся, вул.Перемоги, вул.Петра Сагайдачного, вул.Петренка, вул.Польова, вул.Руднєва, вул.Токарівська, вул.Чкалова, вул.Чупівка, вул.Яблунева, пл.Зуєва, пров.Луговий, пров.Некрасова, пров.Шкільний,   с.Токарі, с.Василівка, с-ще Мирне, с.Новосільське, с.Помірки. с.Гринцеве, с.Гамаліївка, с.Дмитрівка, с.Дружне, с.Ключинівка, с.Яснопілля, с.Мирне, с.Миронівщина, с.Підсулля, с.Протопопівщина, с.Кам’яне, с.Боброве, с.Зелений Гай, с.Чернишки, с.Катеринівка, с.Великі Луки, с.Грунь, с.Степове, с.Олексіївка, с.Курган, с.Кулики, с.Плетньове, с.Олександрівка, с.Межиріч, с.Гостробури, с.Михайлівка с.Байрак, с.Парфили, с-ще Першотравневе, с.Степне, с.Шумили, с.Павленкове, с.Бойки, с.Букати, с.Мартинці, с.Марусенкове, с.Слобода, с.Підопригори, с.Галушки, с.Грицини, с.Майдаки, с.Падалки, с.Сіренки с.Пристайлове, с.Барабашівка, с.Гірки, с.Шевченкове,  с.Червлене, с.Грушеве, с.Новоселівка, с.Чижове, с.Штепівка, с.Гутницьке,  с-ще Новопетрівка, с.Руда.Котенко Руслан Вікторович –  (050) 934-81-56 Скрипаль Валентина Володимирівна – (066) 846-58-94 Волошина Наталія Вікторівна – (066) 362-01-89 Нечай Людмила Володимирівна – (099) 765-25-87 Індик Микола Олександрович – (050) 643-92-89 Зеленський Микола Олексійович – (050) 307-00-95 Марченко Олександр Миколайович – (066) 751-37-44 Режинков Вадим Володимирович – (099) 291-65-70 Горошко Світлана Олександрівна – (050) 307-18-78 Громека Марина Миколаївна – (066) 048-61-27 Батог Вячеслав Петрович – (066) 191-06-40 Метенко Валентин Володимирович – (066) 827-49-72