Депутати

ДЕПУТАТИ
Лебединської міської ради VІIІ-го скликання


п/п
ФОТО ПІБ/
КОНТАКТНИЙ ТЕЛЕФОН
ПОЛІТИЧНА СИЛА / КОМІСІЯ  
1.

БАТОГ В’ЯЧЕСЛАВ ПЕТРОВИЧ

0661910640

“ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
Член постійної депутатської комісії з питань планування, бюджету, фінансів, ринкових реформ і управління комунальною власністю
 
2.

БЕЗКРОВНИЙ ВІТАЛІЙ МИКОЛАЙОВИЧ

0503074145

«Європейська Солідарність»

Член постійної депутатської комісії з питань промисловості, транспорту, зв’язку, торгівлі та побутового обслуговування населення, охорони навколишнього природного середовища

 
3. БУДНИК
ІГОР МИКОЛАЙОВИЧ
0994091940
ВО “Батьківщина”
Голова постійної депутатської комісії з питань промисловості, транспорту, зв’язку, торгівлі та побутового обслуговування населення, охорони навколишнього
природного середовища
 
4. ВЕЛИЧКО ЮРІЙ ОЛЕКСІЙОВИЧ 0502388902

“ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”

Член постійної депутатської комісії з питань охорони здоров’я, молоді, освіти, культури, соціального захисту населення, ЗМІ

 
5. ВЕРДИБОЖЕНКО
ЮРІЙ МИКОЛАЙОВИЧ
0500414090

“СЛУГА НАРОДУ”

Член постійної депутатської комісії з питань житлово-комунального господарства, будівництва, архітектури, регулювання земельних відносин

 
6.

ВОЛОШИНА НАТАЛІЯ ВІТАЛІЇВНА

0663620189

“СЛУГА НАРОДУ”

Член постійної депутатської комісії з питань охорони здоров’я, молоді, освіти, культури, соціального захисту населення, ЗМІ

 
7.

ГОРОШКО СВІТЛАНА ОЛЕКСАНДРІВНА 0503071878

 


“СЛУГА НАРОДУ”

Член постійної депутатської комісії з питань планування, бюджету, фінансів, ринкових реформ і управління комунальною власністю

 
8. ГРОМЕКА МАРИНА МИКОЛАЇВНА 0660486127

“Радикальна партія Олега Ляшка”

Член постійної депутатської комісії з питань планування, бюджету, фінансів, ринкових реформ і управління комунальною власністю

 
9. ЗАБУГА КОСТЯНТИН АНАТОЛІЙОВИЧ 0509088570


“Радикальна партія Олега Ляшка”

Член постійної депутатської комісії з питань планування, бюджету, фінансів, ринкових реформ і управління комунальною власністю

 
10. ЗЕЛЕНСЬКИЙ МИКОЛА ОЛЕКСІЙОВИЧ 0503070095


ВО “Батьківщина”

Член постійної депутатської комісії з питань житлово-комунального господарства, будівництва, архітектури, регулювання земельних відносин

 
11. ІНДИК МИКОЛА ОЛЕКСАНДРОВИЧ 0506439289


«Європейська Солідарність»

Голова постійної депутатської комісії з питань житлово-комунального господарства, будівництва, архітектури, регулювання земельних відносин

 
12.

КАЛИТА ВАСИЛЬ ГРИГОРОВИЧ 050572120

ВО “Батьківщина”

Член постійної мандатної комісії з питань регламенту, депутатської етики, діяльності ради і самоврядування та правопорядку

 
13. КАРПЕНКО
Оксана Валеріївна
0502313023

ВО “Батьківщина”

Голова постійної депутатської комісії з питань планування, бюджету, фінансів, ринкових реформ і управління комунальною власністю

 
14. КІРДІЩЕВ АНТОН ПЕТРОВИЧ 0665736657

«Європейська Солідарність»

Голова постійної депутатської комісії з питань охорони здоров’я, молоді, освіти, культури, соціального захисту населення, ЗМІ

 
15. КОВАЛЕНКО
Дмитро Анатолійович
0958827002


“ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”

СЕКРЕТАР РАДИ

 
16.

КОРЕНЄВ МИКОЛА ВОЛОДИМИРОВИЧ 0991653775

 

ВО “Батьківщина”

Член постійної депутатської комісії з питань охорони здоров’я, молоді, освіти, культури, соціального захисту населення

 
17. КОТЕНКО РУСЛАН ВІКТОРОВИЧ

“СЛУГА НАРОДУ”

Член постійної мандатної комісії з питань регламенту, депутатської етики, діяльності ради і самоврядування та правопорядку

 
18. ЛОГВИНЕНКО
НАТАЛІЯ МИКОЛАЇВНА
0669784118

«Сила і Честь»

Член постійної депутатської комісії з питань охорони здоров’я, молоді, освіти, культури, соціального захисту населення, ЗМІ

 
19.

МАРТИШКО
АНДРІЙ ВАСИЛЬОВИЧ
0951766830

 

“Європейська Солідарність”

Член постійної депутатської комісії з питань житлово-комунального господарства, будівництва, архітектури, регулювання земельних відносин

 
20.

МАРЧЕНКО ОЛЕКСАНДР МИКОЛАЙОВИЧ 0667513744 

 

ВО “Батьківщина”
Член постійної депутатської комісії з питань планування, бюджету, фінансів, ринкових реформ і управління комунальною власністю
 
21.

МЕТЕНКО ВАЛЕНТИН ВОЛОДМИРОВИЧ 0668274972

 

“СЛУГА НАРОДУ”

Член постійної мандатної комісії з питань регламенту, депутатської етики, діяльності ради і самоврядування та правопорядку

 
22. МИНЮК
ІВАН ОЛЕКСІЙОВИЧ
0509841153

«Сила і Честь»

Член постійної депутатської комісії з питань промисловості, транспорту, зв’язку, торгівлі та побутового обслуговування населення, охорони навколишнього природного середовища

 
23. НАСОНЕНКО ВІТАЛІЙ МИКОЛАЙОВИЧ 0980806547

“СЛУГА НАРОДУ”

Член постійної депутатської комісії з питань промисловості, транспорту, зв’язку, торгівлі та побутового обслуговування населення, охорони навколишнього природного середовища

 
24.

НЕЧАЙ ЛЮДМИЛА ВОЛОДИМИРІВНА

 

“Радикальна партія Олега Ляшка”

Член постійної депутатської комісії з питань охорони здоров’я, молоді, освіти, культури, соціального захисту населення, ЗМІ

 
25. ПАДАЛКА ЛЕОНІД АНАТОЛІЙОВИЧ

«Сила і Честь»

Член постійної депутатської комісії з питань житлово-комунального господарства, будівництва, архітектури, регулювання земельних відносин

 
26.

ПРОКОПЧЕНКО
Наталія Анатоліївна
0507812565

 

“ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”

Голова постійної мандатної комісії з питань регламенту, депутатської етики, діяльності ради і самоврядування та правопорядку

 

 
27.

РЕЖИНКОВ ВАДИМ ВОЛОДИМИРОВИЧ 0992916570

 

“ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”

Член постійної депутатської комісії з питань житлово-комунального господарства, будівництва, архітектури, регулювання земельних відносин

 
28.

САВЕКО ОЛЕКСАНДР ГРИГОРОВИЧ 0953095077

“Європейська Солідарність”

Член постійної депутатської комісії з питань планування, бюджету, фінансів, ринкових реформ і управління комунальною власністю

 
29. САВЕКО
ЮРІЙ ГРИГОРОВИЧ
0509372842

“Радикальна партія Олега Ляшка”

Член постійної депутатської комісії з питань житлово-комунального господарства, будівництва, архітектури, регулювання земельних відносин

 
30. СКРИПАЛЬ ВАЛЕНТИНА ВОЛОДИМИРІВНА 0668465894

“СЛУГА НАРОДУ”

Член постійної мандатної комісії з питань регламенту, депутатської етики, діяльності ради і самоврядування та правопорядку

 
31. ТУЧА ОЛЕКСІЙ МИКОЛАЙОВИЧ 0662186758

“ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”

Член постійної мандатної комісії з питань регламенту, депутатської етики, діяльності ради і самоврядування та правопорядку

 
32.

ШЕПІЛЬ ВЛАДИСЛАВ МИХАЙЛОВИЧ 0509210145

“СЛУГА НАРОДУ”

Член постійної депутатської комісії з питань охорони здоров’я, молоді, освіти, культури, соціального захисту населення, ЗМІ

 
33.

ЯЦЕНКО НАТАЛІЯ ІВАНІВНА

0990335019

“СЛУГА НАРОДУ”

Член постійної депутатської комісії з питань промисловості, транспорту, зв’язку, торгівлі та побутового обслуговування населення, охорони навколишнього природного середовища

 
34.  

ЯЧМЕНЬОВ ІГОР В’ЯЧЕСЛАВОВИЧ 0999788727

“СЛУГА НАРОДУ”

Член постійної мандатної комісії з питань регламенту, депутатської етики, діяльності ради і самоврядування та правопорядку